O nas i zespół

Fakt, ze nasi konsultanci są osobami wywodzącymi się z inspekcyjnych departamentów
GIODO gwarantuje niezwykle wysoką skuteczność dostosowania warunków przetwarzania
danych osobowych do obowiązujących wymagań. 

Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia radców prawnych, specjalistów od bezpieczeństwa IT
oraz audytorów otrzymaliśmy kompletny bezprecedensowy zespół doradczy
na polu ochrony danych osobowych. 

 

Adam Myziak

Inspektor GIODO w latach 2000 - 2010. Audytor wiodący PDP Group. Ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych. Ukończył wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Jeszcze w trakcie studiów zdobywał pierwsze doświadczenia audytorskie w departamencie audytu wewnętrznego (dział audytu IT) Narodowego Banku Polskiego. Lata spędzone na stanowisku Inspektora w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, około 400 przeprowadzonych inspekcji oraz szczegółowa peregrynacja zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w ramach prowadzonej przez siebie działalności konsultingowej spowodowały, że stał się on jednym z najbardziej cenionych ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych w naszym kraju.
Biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach, warsztatach aktywnie propaguje dobre praktyki w obszarze przetwarzania danych osobowych. Ma na swoim koncie szereg specjalistycznych publikacji na temat problemowych zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych w specyficznych środowiskach techniczno organizacyjnych.

Karolina Wojtczak

Karolina Wojtczak

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie wpisana na listę radców prawnych pod numerem WA–8092; absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie; włada językiem angielskim i hiszpańskim.
Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa obrotu nieruchomościami, prawa handlowego i gospodarczego oraz ochrony danych osobowych.

Grzegorz Leśniewski

Konsultant, PM, specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych. Ukończył Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, skupiając swoje główne zainteresowanie na aspektach bezpieczeństwa w obszarze telekomunikacji, oraz Katedrę Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji zdobywał w jednostkach administracji publicznej i biznesie (telekomunikacja, finanse, ubezpieczenia), gdzie pełnił funkcje Administratora Bezpieczeństwa Informacji, Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych i Oficera Bezpieczeństwa Informacji. Wieloletnie doświadczenie w organizacji procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym procesu ochrony danych osobowych, wykorzystuje w pracy konsultanta oraz architekta innowacyjnych rozwiązań systemowych dostosowując je do potrzeb i możliwości organizacji. Aktywny uczestnik kampanii budujących świadomość w obszarze bezpieczeństwa informacji, w tym w obszarze ochronie danych osobowych.

Czekamy na Twój kontakt

Zamów nasze usługi i sprawdź sam
ile możemy dla Ciebie zrobić.

22 297 22 99 biuro@pdpgroup.pl ul. Zwierzyniecka 8A
00-719 Warszawa
Czekamy na Twój kontakt

Chcesz o coś zapytać? Zadaj nam pytanie, chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami